Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

White Widow Feminised

Feminizovaná odrůda White Widow vznikla křížením brazilských a jižních indických odrůd, jedná se o klasikou bílou elitní odrůdu. Dosahuje výšky cca 100 cm. Doba květu je 8-9 týdnů a výtěžek čitá 350-450 gramů na metr čtvereční. Má osvěžující ovocnou vůni a chuť a silný efekt. Používá se ve zdravotnictví.


White Widow Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 549
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Konopná semínka White Widow (Bílá vdova) - je jednou z nejznámějších možností, velmi populárních v Holandsku. Tato konopí kmen Bílá vdova se stala příčinou již známou společnosti GHS, který je v čele. Následně rozruch, který se konal v 95. roce na "Cannabis Cup», WW se stal největším kmenem s větším počtem kupujících. Vždycky chtěly k nakupovaní druh, a to zejména z důvodu jeho účinnosti.

Konopí Bílá vdova zakrnělé, s těsně k sobě přiléhajícími listy. Genetika Indica - směsicí brazilských a hinduistické odrůdy, které zanechaly stopu v charakteristických rysů vývoje. Kvetoucí 9-10 týdnů. To vlastně pomáhá White Widow ke zvýšení hmotnosti a plně prosmolitsya. Zkušení pěstitelé z celého světa radí začátečníkům nakoupit semena marihuany White Widow.

Rozmanitost konopí není náročný, vše, co je nezbytné pro vytvoření soudržného - je to normální hrnec a jednoduché hnojivo. Sledujte vysoké rostliny konopí White Widow (pomůže LST nebo SCRoG), ale SOG je horší. Pokud inteligentně přiblíží k záležitosti v Indore získáte 400-600 gram 1 m².

Pokud se pěstuje v teplých mírných klimatických podmínkách je možné získat plodinu v posledním týdnu září a počátkem října, asi 900 gramů s Keři.

Sladké kmen konopí White Widow od monotónní, pěkný kouř, diverzifikovala, ale plný dopad a obtížně aroma. Vůně má několik variant pižmo, hrozny a někdy dokonce spálenou trávou a chemikáliím používaným v domácnosti.

Jakékoliv sociální práce se stává mnohem příjemnější, pokud unést procesy WW: k účasti na představení a výstavy. Mnohem lépe se unést: i třída by se mohlo zdát na první pohled, měkký. To může být předčasné nebo pozdě k vstupu do transu.

Obsahuje 1,4% CBD a 0,6% CBN, má tedy nejen psychoaktivní účinek, ale také hraje roli léčiva pro pacienty s problémy, jako jsou:

● - Nespavost;

● - Post-traumatický syndrom;

● - Chronické nemoci;

● - migrény;

● - nevolnost;

● - ICP;

● - ADHD (aktivita).

Absolutní mistr НТСС v roce 1995 (BIO skupiny).

Uvádí odrůdy
Převládá sativa
South Indian / Brasilian
60 - 130 cm
400 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží