Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

White Widow Feminised 3ks

Tato odrůda se užívá při léčbě úzkosti, migrény, posttraumatického syndromu a chronické bolesti.Vytváří krásné palise pokryté krystalky. Zlepšuje náladu a pomáhá tvořit.

White Widow Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 661
Výrobce: Neuro Seeds
Dostupnost:Prodáno

White Widow se používá jako léčivý prostředek pro zmírnění pocitu úzkosti, migrény, posttraumatického syndromu, chronických bolestí. Z estetického hlediska je rostlina velmi krásná a třpytí se jako křišťálová, z hledisku rekreačního vyvolává příliv energie, zlepšuje náladu a kreativní myšlení.

Odborníci Neuro Seeds vylepšili a zdokonalili vlastnosti White Widow, která se skládá z 60 % podílu Sativy a 40 % podílu Indiky. Rostliny této odrůdy jsou výjímečně krásné. Během růstu vytváří světle zelené květy, pokryté pryskyřicí. Tato odrůda je velmi oblíbená ve specializovaných coffeeshopech Amsterdamu. Velkou popularitu získala v lékařské sféře díky dokonalé rovnováze a prospěšnosti zdraví. Harmonie se projevuje všude: ve vnější kráse, síle efektu a terapeutickém účinku.

Efekt který přináší White Widow je složitý a příjemný zároveň. Je mimořádně silný, dodává energii, přináší pocit štěstí, zlepšuje náladu a pomáhá projevit kreativní schopnosti. Je oblíbená pro svou schopnost redukovat stres, úzkost, deprese, nespavost, migrénu, nevolnosti které způsobují mnohé nemoci, bolest apod.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica
Sativa x Indica cross
50 - 56 dní
50 - 110 cm
400 - 450 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží