Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Amnesia Haze Feminised 1ks

Amnesia Haze se vyznačuje vysokým výnosem a vynikající kvalitou. Dominuje Sativa. Semena jsou feminizovaná. Rostliny jsou kompaktní. Doba květu není dlouhá, ale výnos je 70 až 80 gramů na keř. Vůně je sladká citrusová s tóny fenyklu, tymiánu. Květinová, nasládlá dochuť. Účinek je psychedelický a silný. Používá se pro lékařské účely.

Amnesia Haze Feminised 1ks
163 163Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 841
Výrobce: Spanna Seeds
Dostupnost:Prodáno

Amnesia Haze je považována za jeden z kmenů s nejvyšší výnosností a vysokou kvalitou. Převládá Sativa. V průběhu šlechtitelských prací bylo možné dosáhnout kompaktnosti a zkrácení doby květu, ale ne na úkor výnosu. Rostliny střední výšky jsou schopny produkovat v průměru 70 až 80 gramů. Pěstování na otevřeném prostranství může vyžadovat další úsilí, ale sklizeň je více než vyvážena náklady.

Vůně se vyznačuje sladkými citrusovými tóny, ředěnými náznaky fenyklu, tymiánu. Chuť je exotická se sladkou květinovou dochutí. Psychedelický efekt je charakterizován mocí, která může stimulovat sociální kontakt, tvořivost a kolektivní zábavu. Má léčivý potenciál a používá se při léčbě depresivních a stresových stavů, migrén, bolesti, chronické únavy, poruchy pozornosti s hyperaktivitou.

Uvádí odrůdy
Fotoperiodický
Feminizovaný
Převládá Sativa
Amnesia х Haze
Střední
Střední
Vysoká
Říjen

Napsat recenzi

Doporučené Zboží