Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Diesel Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Diesel má silnou genetiku ve které se kombinují geny mexických sativ a afghánských indik. Výška rostlin je 120 cm. Jsou kompaktní a mají barevné listy i palice. Doba květu trvá 70 dní a výnos čítá 450 g /m². Voní a chutná exoticky jako ovoce nebo citrusy. Účinek je velice silný, zostřuje vnímaní a uvolňuje. Používá se pro lékařské účely.

Auto Diesel Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 553
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semínka samokvetoucí odrůdy Auto Diesel potěší znalce z konopí, kteří hledají vysoce kvalitní semínka pro šlechtění s mimořádnou chutí, aromatickými vlastnostmi a vysokým výnosem. Z nich vyrostou silné samičí rostliny s homogenní strukturou, což zaručuje solidní výsledky. Kompaktní keře mají otevřenou strukturu Sativa a vysokorychlostní model vývoje. Díky genům jejich vegetativní fáze trvá krátkou dobu, a kvetení začíná samostatně, beze změny fotoperiody. Originální vnější vzhled je díky kontrastu mezi světle zelenými odstíny šišek s jasně oranžovou bliznou a nasycenými tmavými tóny olistění.

Genofond feminizovaných konopných semen samokvetoucí odrůdy Auto Diesel byl založen křížením poddruhů mexické sativy s čistou indikou Afghánu a další křížení s Lowriders k implementaci funkce autoflowering. Hybrid obdržený v průběhu jemného šlechtění spojuje v sobě kvalitu rodových odrůd, jejíchž kombinací vznikla nová odrůda cannabisu.

Přísná kořeněná chuť tělnatého kouře nese tóny exotických a citrusových plodů, mezi nimiž výraznější je chuť se svěžími přirozenými tóny mandarinky. Aroma keře je neméně excentrické a připomíná motorovou naftu. což je charakteristickým znakem Auto Diesel. Silný účinek je následkem vysoké úrovně tetrahydrokanabinolu, ovlivňující většinou cerebrální pocity. Vzhledem k nízkému obsahu CBD svaly v těle se uvolňují, zároveň nebudete mít pocit tíže. Euforický efekt přinese hodně živých dojmů a přijde vhod pro příjemný pobyt ve společnosti přátel.

S tím, že Auto Diesel má charakteristické účinky na mozek, léčivé vlastnosti kultury mají také vliv na fyzické zdraví. Ona pomůže zbavit se takových onemocnění, jako jsou např.:

porušení chuti k jídlu;

záchvaty paniky a deprese;

stres;

bolesti;

znecitlivění;

migréna;

zvedání žaludku a nevolnost;

Feminizovaná konopná semínka samokvetoucí odrůdy Auto Diesel jsou tou nejlepší volbou pro pěstování indoor, zejména za použití metod SCRoG a SoG, které zvyšují výnos. Venku v mírném klimatu hybrid také nikdy nezklame. Jednou z charakteristik kultury je snadnost kultivace, což dává možnost začínajícím množitelům získat zkušenosti a mít objemové výtěžky vysoce kvalitních šišek.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí Indica
LowRyder x NYC Diesel
60 - 70 dní
50 - 120 cm

Napsat recenzi

Doporučené Zboží