Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Diesel Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Diesel obsahuje genetiku mexických sativních druhů a Afghani # 1. Výška rostlin dosahuje 140 cm. Doba květu trvá 60 dní a výnos čítá 550 g / m². Voní a chutná podobně jako vápno a nafta. Má silný účinek, který působí na mysl.

Auto Diesel Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 596
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Diesel feminized je nejznámější odrůda s dominantní sativou, za jejíž domov jsou považovány USA. Tento hybrid zná skoro každý grower díky jeho originálnímu aromatu, ve kterém se snoubí vůně zralé limetky a nezaměnitelný pach nafty.

Zdá se, že feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Diesel feminized byla stvořena pro potěšení skutečných znalců marihuany. Na rostlinách se vytvářejí trochu prodloužené a neuvěřitelně husté palice obtěžkané lepkavou pryskyřicí. Květenství mají nejvyšší kvalitu svých organoleptických vlastností. Během kvetení Auto Diesel feminized se připravte na to, že celý growroom se naplní intenzivním sladkým aromatem s lehkým citrusovým nádechem. Auto Diesel feminized představuje báječně povedenou odrůdu marihuany s dominantním vlivem sativy, která byla získána po zkřížení mexické sativy s Afghani#1. Tento exotický hybrid patří mezi odrůdy s vysokým a velmi kvalitním výnosem. Rostliny Auto Diesel feminized mají krátkou fázi kvetení a jejich kultivace je neuvěřitelně snadná.

„Šťavnaté“ palice Auto Diesel feminized neobvyklého tvaru rozkošně voní a ohromí svou nasycenou a rozmanitou paletou vůní. Najdete tu něžné citrusové tóny, smělou směs exotického ovoce, teplé aroma dozrálých mandarinek a jemný pach nafty. Hybrid má mocný cerebrální účinek doprovázený mírným uvolněním.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa
New York City x Lowryder #2
60 dní
80 - 140 cm
400 - 550 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží