Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Lemon Skunk Feminised 1ks

Feminizovaná samonakvétačka Lemon Skunk obsahuje gentiku Skunku # 1 a Lowryderu. Má významný komerční potenciál., čímž je populární na trhu. Dosahuje výšky od 35 do 100 cm s rozpínající se strukturou. Vynáší až 180 gramů na kytku. Doba květu je 50-60 dní. Během kvetení je možné cítit silnou citrónovou vůni. Citrusy poté také rozpoznáte.v chuti. Efekt kombinuje projevy sativy i Indiky, je tak vyrovnaný - tělo „ztěžkne".

Auto Lemon Skunk Feminised 1ks
89 89Kč
Balení:
1ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 1026
Výrobce: Super Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminozovaná samonakvétačka Lemon Skunk obsahuje genetiky Lowryderu a Skunku # 1, jež určují jeho charakteristické vlasnosti. Má významný komerční potenciál. Struktura rostlin, jejichž výška se pohybuje okolo 35-100 cm, je rozpínavá - ve vnější struktuře je znát vliv indiky. Nese obrovskou centrální palici, ohraničenou velkým počtem bočních větví. Během kvetení - 50-60 dnů se na květině objevují šišky impozantní velikosti. Palice vypadají jakoby vznikaly v rukou umělce, jsou zelené s oranžovými stigmaty. Při kvetení je cítit citrusová vůně.

Rostliny aktivně rostou a jsou nadměrně zranitelné. Kytky je nutné vhodně hnojit, zalévat a zajistit jim potřebné klima. Poté sklizeň dosahuje 40-180 gramů na květinu a 300-500 gramů na metr čtvereční. Voní citrusově a má silné sativní účinky, které se postupně změní v uvolňující indicovou vlnu. Má výrazné léčebné vlastnosti, proto se používá v medicíně. Zmírňuje bolesti, svalové křeče, eliminuje záchvaty nevolnosti a zvracení, zlepšuje chuť k jídlu a zmírňuje depresivní stavy. V lékařství je tato odrůda velice uznávaným druhem.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica / Ruderalis
Skunk #1 x Lemon x Ruderalis
50 - 60 dní
35 - 100 cm
420 g/m²
Chuťové vlastnosti se podobají typickým skunkům, které mají sladkou chuť, s nádechem citrusu
Relaxační
Během kvetení je rostlina hustě pokrytá pryskyřičnými krystaly

Napsat recenzi

Doporučené Zboží