Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Lowryder №2 Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Lowryder2 v sobě kombinuje geny Lowryderu a Santa Marii. Má sladkou ovocnou vůni a mírný účinek, který vás uvede do naprosté relaxace. Rostliny jsou velice kompaktní a jejich výška nepřesahuje 100 cm. Doba květu trvá 65 dní. Výnos čítá 50 gramů na palici.

Auto Lowryder №2 Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 625
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované konopné semena odrůdy Lowryder №2 nevyžaduje majitele je zajistit určitou světelnou cyklus a samostatný pokoj. Hybrid produkuje trpasličí rostliny, kryté celou řadu fantastických pupeny. Drobky jsou stejně přizpůsobitelné indornoy a autdornoy života a překvapující rychlému tempu vývoje a zrání. Lowryder №2 vytrvale pěstovat přenášet žádné chyby a bude cítit skvěle na technicky vyčerpaných půdách, a to i bez zavedení dodatečných hnojiv. Feminizované konopné semena odrůdy Lowryder №2 - nový milník v moderní briderstve zaměřen na získání výkonných odrůd s lepším obchodním vývoji: produktivita, chuť, snadnost pěstování a následku. Při stmívání №2 klasický Lowryder Lowryder a rozmanitost Santa Maria byly použity, který je známý pro bohaté smolootdeleniem, exotické vůně a originální efekt. Během tohoto křížení byl schopen vytvořit kulturu, která má malé rozměry a jejichž důsledkem je nádherné a snadné opojné vůně.

Mladý kříženec Lowryder № 2 má luxusní chuť, které jsou vzájemně propojeny v půvabné směsi ovocnými tóny a neuvěřitelně příjemné sladkosti. Kultura má závratnou efekt v pravém slova smyslu, protože jeho přijetí je doprovázen mírným závratí, relaxaci a silný mysl jasnější letu.

Odborníci často používají Lowryder №2 k úlevě od bolesti hlavy a migrény, zmírnění svalové křeče a uvolnění nervového systému. Kultura se používá k léčbě deprese, záchvaty paniky a záchvaty vzteku. To může být také použita jako prostředek ke stabilizaci stavu u pacientů s autismem, retrográdní amnézie a Crohnovy choroby.

Úžasná snadnost pěstování a rychlého růstu, které mají odrůd feminizované semena konopí Lowryder №2, dělali je nejoblíbenější rozmnožovacího materiálu mezi začátečníky i profesionální pěstitelé. Kultura je ideální pro pěstování v malých prostorech, protože je snadné tolerovat nedostatek místa a to není strašit špatnou kvalitu a nedostatek krmení osvětlení.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí hybrid
Santa Maria x Lowryder
50 dní
30 - 50 cm
30 - 40 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží