Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto New York Diesel Feminised 3ks

Exotická feminizovaná samonakvétačka New York Diesel je náročnější na pěstování. Má příjemnou vůni i chuť červených hroznů. Jedinečný účinek vyvolává lehkou euforii a pocity pohody.

Auto New York Diesel Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 651
Výrobce: Neuro Seeds
Dostupnost:Prodáno

Auto New York Diesel byl vytvořen pro zkušené pěstitele. Odborníci Neuro Seeds vyvíjeli to zejména s ohledem na schopnosti pěstování v uzavřeném prostoru. V otevřeném prostoru odrůda je vhodná pro pěstování v tropických oblastech.

Auto New York Diesel není bez exotiky. Jeho listy v plných barvách zelené palety v průběhu času postupně získávají fialový odstín. Rostliny plné aroma červených hroznů. Odstíny červených hroznů také je cítit v chuti. Během kvetení vůně je intenzivnější, a to zejména při dotyku s lepivým smolným povrchem květenství. Efekt použití Auto New York Diesel je neméně exotický. Při udržení jasnosti myšlení otevírá mysl. Relaxuje a vyvolává pocit pohody. V lékařském prostředí tyto a další vlastnosti jsou obzvlášť ceněny.

Odrůda je jedinečná ve svém účinku na deprese, nespavost, nevolnost, bolesti, stres, úzkost, syndrom nedostatku pozornosti a hyperaktivitu, bipolární poruchu a migrénu.

Uvádí odrůdy
Sativa 80% / Indica 20%
Mexican Sativa x Afghan
70 dní
70 - 210 cm
475 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží