Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Northern Light Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Northern Lights je odrůdou vhodnou pro pěstování v různých podmínkách s použitím různých metod. Výnos dosahuje až 600 gramů na metr čtvereční. Výška rostlin je 70 cm, doba květu trvá 60 dní. Má sladké příjemné aroma. Účinek je těžký a mírně psychadelický. Má léčivé vlastnosti a používá se v různých lékařských oborech.

Auto Northern Light Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 627
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované konopné semena samokvetoucí odrůdy Auto Northern Lights, i když minimální péče bude poskytují vynikající životaschopných sazenic. Rostliny této plodiny se neliší masivní rozměry, které pravděpodobně je jejich forte, než slabá, protože dává možnost pěstování v jakýchkoli existujících kultivačních podmínek. Auto Northern Lights původně určen pro vnitřní, ale postupem času se mu podařilo ukázat vynikající výsledky při pěstování autdornom. Rostliny získané ze semen feminizované odrůd konopí Autoflowering Auto Northern Lights - přímí potomci klasických Northern Lights a umožní nám s jistotou říci, že zcela jistě překonal všechny parametry svého významného předka.

Pro ty, kteří si myslí, výdaje s erekcí Auto polární záři v Indore, můžete říct, že to je lehký a sotva postřehnutelný sladká vůně bude jejich věrný spojenec. Mírný zápach ani při zrání se nedá kulturu, a to je významné plus, který pomůže spolehlivě skrýt skutečnost, že pěstování kritiky. Pokud si myslíte, že hybridní tendenci ke stejnému nárazu povrchu, jste na omylu. Plody rostlin, dá nejsilnější indichny kamenný efekt s prvky psychedelie, který je zajištěn po dlouhou dobu a vrhá vědomí do světa fantazie a komplexní relaxaci.

Feminizované konopné semena samokvetoucí odrůdy Northern Lights Auto vyrábí keře, které nemohly být lépe osvědčily v oblasti medicíny. Jsou to zejména ocení v psychiatrii k dispozici bipolární a jiných poruch, kterým čelí běžnými prostředky bezmocné a to nejen mohou nést poškození těla. Kromě toho hybridní má pozitivní sedativní, analgetické a protikřečové účinky.

Při montáži Auto Northern Lights můžete cítit kouzlo grovinga díky loajální vůči hybridním chyb pěstování, která nemá vliv na kvalitu plodin. Bude dobře reagují na různé způsoby pěstování a používání jakéhokoli druhu podkladu. Nicméně, pokud budete platit dostatečnou pozornost a pravidelnou péči o křoví, pak musí být udělena za "zahradník" velké množství svých asfaltových kuželů.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí hybrid
Northern Lights x Ruderalis
60 dní
40 - 70 cm
350 - 600 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží