Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Super Skunk Feminised 3ks

Feminizovanou samonakvétačku Super Skunk je možné pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách. Výnos činí 400 až 500 g / m² a yýška rostlin je 60-80 cm. Doba květu trvá 70-80 dní. Účinek je silný a nezapomenutelný. Používá se v medicíně.


Auto Super Skunk Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 571
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena Auto Super Skunku jsou výsledkem neuvěřitelné práce profesionálních pěstitelů. Rychle si získali sympatie po celém světě a to není žádným překvapením, protože pěstovat Auto Super Skunk je narpostá radost. Odrůda je nenáročný a je stejně produktivní jak v interiéru, tak venku. Je nízko vzrůstu, rychle zraje a dodává kvalitní palice. Díky výkonnému indica účinku, má široké uplatnění v medicíně. Navozuje pocit relaxace.

Feminizovaná samonakvetací semena Auto Super Skunk byly získány v důsledku křížení Skunku # 1 a Afghani Hashe. Hybrid cískal spoustu ocenění na "Cannabis Cupu" a první místo v "High Life Cupu 2012".

I zkušený znalec bude mít radost ze sladké a aromatické odrůdy Auto Super Skunk. Rostlina má silné relaxační účinky, ale nezapomeňte, že obsahuje 10% genů sativy, která aktivně spouští myšlení.

Auto Super Skunk se používá v medicíně vellice často. Pomáhá při léčbě stresu a chronické bolesti, také zvyšuje chuť k jídlu.

Rostliny Auto Super Skunk rostou snadno a produkují dobrou úrody téměř bez jakéhokoliv úsilí. Jedinou podmínkou pro pěstování je dostatečný prostor, květináče by neměly mít menší objem než 10 litrů. To však nemá žádný vliv na výšku rostliny, ale umožňuje kořenovému systému volně se rozvíjet. Krásné pevné palice se vám odhalí nejdříve po 8 týdnech. Auto Super Skunk je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro profesionální pěstitele.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
Super Skunk x Ruderalis
65 - 75 dní
100 cm
40 - 100 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží