Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Blueberry Feminised

Feminizovaná samonakvétačka Blueberry vznikla kombinací původní Blueberry a Lowryderu. Je známá především pro svou borůvkovou chuť. Rostliny o výšce 80 cm jsou velice krásné díky své neobvyklé barvě - fialové. Doba květu trvá 70 dní a jedna kytka poskytuje výnos cca 50 g. Sklizeň je vysoce kvalitní. Je vhodná i pro lékařské účely.

Auto Blueberry Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 560
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Blueberry stejně jako v přísloví o jablku, které spadlo nedaleko od jabloně – Blueberry, velmi připomíná ji svými vlastnostmi a rysy. Ale tentokrát si můžete všimnout, že "dítě" překonalo své slavné rodiče a jeho parametry hlasitě to prohlašují. Chovatelé se snažili splnit dva úkoly: eliminovat citlivost na hnojiva a přidat odrůdě jemnou čirou chuť. S druhým úkolem se vypořádali na 100%, protože konzumovat Auto Blueberry je opravdovým potěšením. Ale co se týká složité kultivaci úspěch není tak patrný, i když zkušené pěstitele určitě ohodnotí prováděné úsilí.

Feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto Blueberry jsou k dispozici po celém světě díky práci vysoce kvalifikovaných chovatelů, kteří zkřížili dvě monumentální odrůdy - původní Lowryder a Bluberry. Od stejnojmenného druhu hybrid zdědil svou elegantní ovocně-bobulovou chuť a aroma. Pomoci Lowryder se podařilo vyvinout samonakvétací vlastnost a trochu zjednodušit proces pěstování.

Plody Auto Blueberry mají velmi sladkou ovocně-bobulovou chuť, ve které jasně vyniká borůvka, a mají nezapomenutelný účinek. Dominantní indica v této odrůdě přináší maximální uvolnění celého těla a jakoby roztírá ho po pohovce, jako máslo na horkém toastu.

Díky složce indica Auto Blueberry muže být bezpečně použita v lékařství jako příjemné a mírné sedativum, výpomoc v boji se stresem a depresemi a také jako dobrý lék proti bolesti.

Amatérům před zahájením pěstování feminizovaných konopných semen samonakvétacích odrůdy Auto Blueberry, doporučujeme vybrat jiné, méně náročné odrůdy. Nelze říci, že tyto rostliny budou vyžadovat zvláštní usilovnou péči a pozornost, ale přesto nějaké zkušenosti budou nutné. Keře jsou extrémně citlivé na hnojivo, ale je důležité nic nepřehánět, a zároveň neponechat rozvoj náhodě. Optimální objem květináče by měl být asi 5l. Určitě dávejte pozor na vlhkost půdy, nesmí byt ani moc suchá, ani moc vlhká.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Auto Blueberry
55 - 70 dní
40 - 80 cm
40 - 50 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží